Přihlaš se do soutěže VytvořTADY :)

Aktuálně

Omluva

5. května 2012 v 14:13 | Scraby
Omlouvám se, že jsem se tak dlouho neozvala, ale Sims mi pořád nejde a já nevím, co s tím. Teď sem hodím pár downloadů, ale vůbec nevím, jak to bude s komixy, s Redwoodovi atd...
Ještě bych vám chtěla poděkovat za návštěvnost 10 000, blog sice není jen o návštěvnosti, ale i přesto mě to potěšilo..:)

Problém se hrou..

16. dubna 2012 v 19:48 | Scraby

Ahoj, jak už napovídá nadpis, mám problém se hrou, který se týká hlavně komixů. Jde o to, že hra se mi vždycky hned zhroutí, když zapnu rodinu, která má víc jak 3 členy. Přeinstalace nepomohla, downloady to taky není, tak jsem chtěla napsat na podporu, ale ta stránka je teď nefunkčí... Taky mě napadlo, že by to mohlo být tím, že většinu dodatků jsem stahovala, ale do teď to fungovalo normálně...
Proto teď nebudou žádné komixy, ani Redwoodovi, dokud se to nezpraví..:(
Ze hry tu budou zatím jen různé obrázky a ještě dneska nebo zítra přidám článek a lovci duchů v The Sims.:D
Zatím ahoj,
Jmenovka od Simii-Sims :)

Menší info

24. března 2012 v 19:08 | Scraby
Tohle je info spíš pro čtenáře Nechtěné. Teda spíše dotaz. Vadilo by vám, kdybych zrušila pokračování podle ankety? Není moc jednoduché vymýšlet, jak to ukončit, aby to šlo na více možností, navíc když to zruším, budu si moc udělat díly dopředu, takže by tu komix byl častěji. Pište do komentářů:). Díl už mám nafocený a skoro dopsaný, bude nejspíš zítra, tady mám pro vás jeden obrázek, jako ochutnávku příštího dílu:D

Zpěvačka - video

12. března 2012 v 22:17 | Scraby

Ahoj, AndyGirl mi do komentářů psala, že bych mohla udělat video, jak siminka zpívá, mě to přišlo jako dobrý nápad, tak je tady..:) Snad se vám líbí, je to vlastně mé první video:D. Jinak vím, že skoro celou dobu neotevírá pusu, nevím čím to je. Několikrát jsem hru restartovala a milionkrát to točila, ale pusu mi celý vystoupení neotvírala ani jednou.
PS: Když dáte k tomu videu palec nahoru, nebo dolu, nebude mi to vůbec vadit..:D

Nadpis

9. března 2012 v 12:27 | Scraby
Chtěla jsem nafotit Nechtěnou, abych to sem mohla do konce týdne dát, ale protože se mi Sims při hraní pořád hroutilo, tak to musím celé přeinstalovat (downloady to nebylo, dělalo to i bez nich). Poslední dobou ta hra ale padala tak často, že jsem nemohla ani zálohovat rodiny, takže všechny komixový rodiny i Redwoodovi budu muset dělat znova. Než stáhnu všechny dodatky, tak to chvíli potrvá, tak se omlouvám. Nějaké už stažené ale mám a dneska vychází Showtime, tak sem asi hodím nějaké obrázky ze hry:).
Jmenovka od Zoey:)..

Potřebuju hlasy:)

26. února 2012 v 14:04 | Scraby

Prosím dáte TADY hlas mojí simce v miss sims?:D Jsem tam jako SKRABY (někdo neumí napsat mojí přezdívku:D..) Hlasy oplatím, jen mi napište do komentářů:).

Nic mě nenapadá :D ..Info?

24. února 2012 v 15:24 | Scraby

  • Ceny za SONS měly být už dávno, ale nejde mi photoshop a nemůžu nikde najít funkční ke stažení. Kdyby jste někdo znal odkaz na funkční PS, sem s ním :P:D. Sice v něm dělám jen jmenovky, ale já je nechci dělat ve photofilteru:D.
  • Zítra přidám Ominous Birthday (pokud se zase nezaseknu u nějakýho filmu jako včera a dodělám to:D)

Info na tento týden

13. února 2012 v 20:38 | Scraby

Protože nám začali jarní prázdiny, ve středu jedu na hory. Info nebude nějak zdlouhavé, jen píšu, že kolo SONS skončí o den později (takže v neděli). Na dobu, kdy budu pryč, přednastavím články, ale nevím jestli na každý den, to asi ne. Musím je teď ještě udělat:D.
PS: vím, že z toho obrázku toho není moc vidět, jak je to focený ve tmě, ale on je tak roztomilej..:D

Ruším SB

12. února 2012 v 19:57 | Scraby

Dneska skončila kontrola SB a protože se zapsaly jenom Lucka-lucy, LiLy, Terry a Sims sisters, rozhodla jsem se, že SB celkově zruším. Vám co jste se zapsali moc děkuju a bývalé SB přesunuju do oblíbených blogů, protože i tak na vaše blogy chodím ráda. Zatím ahoj.

Kontrola SB

4. února 2012 v 14:36 | Scraby

Kdo chce být pořád moje SB, do komentářů napíše:

-Přezdívku
-Blog

Kdo se nezapíše, přesunu si ho asi do oblíbených blogů.
Kontrola se nevztahuje pro pozastavené blogy.
Tak to je vše..:D

Info

2. února 2012 v 22:05 | Scraby

Nemám moc ráda infa, protože tam vždycky naslibuju spoustu věcí a nesplním ani polovinu, takže tentokrát nebudu nic slibovat.

-Tento týden jsem neměla moc čas, skoro každý den jsem někde byla. Dneska jsem ve škole měla do půl 4 a pak jela na demonstraci proti dohodě ACTA. Na blog mi většinou zbyl čas jen večer a to jsem sem hodila buď nějaký download nebo nějaký obrázek, který jsem ve složce měla už hodně dlouho, protože jsem byla unavená. Ale tak lepší přidávat downloady než nic ne?:)

-Zítra tu nebudu, tak přednastavím nějaké články, udělám teď něco ve hře (tohle není slibování, ty články připravím hned co tohle zveřejním:D).

-Taky tu čekejte kontrolu sb, protože když se dívám na své články, tak skoro nikdo ze sb nekomentuje. Teď nemyslím Straw, Pagess nebo Lucku-lucy. Říkala jsem si, že takovýhle kontroly nikdy dělat nebudu, ale už mě to štve.

-A nakonec já se musím pochlubit:D. Zítra mám narozeniny, bude mi 15:):D.

Tak to by bylo asi vše, snad to na vás nebylo moc dlouhý:D.. A ještě bych chtěla poděkovat za komentáře u Nechtěný, moc si jich vážím a potěšili mě:)..

Nechtěná nová úvodka

29. ledna 2012 v 17:21 | Scraby

Co na ní říkáte?:D Já jsem s ní docela spokojená, jen doufám, že nebude mít zase ty bílý okraje, jako u Ominous birthday. A další díl tady někdy bude:D.

Šťastný nový rok

31. prosince 2011 v 18:31 | Scraby

Tohle je poslední článek blogu v tomto roce a já vám přeju ať si užijete Silvestr, šťastný nový rok, hodně štěstí, ať je rok 2012 lepší než 2011 a tak dál...:)
A pro ty co mají blog, přeju velkou návštěvnost!:)

Komix

5. prosince 2011 v 14:45 | Scraby
Bylo to celkem těsný, ale vyhrál horor. Děkuju všem co hlasovali. Protože ten romantický měl taky celkem dost hlasů, udělám o tom v nejbližší době minikomix.:) A u toho hororového komixu jsem příběh trochu pozměnila, doufám, že vám to nebude vadit. Tady dávám na ochutnávku úvodku:


Ten název mi přijde docela divný, ale nic lepšího mě nenapadlo.:D A chtěla jsem ho tentokrát napsat česky. První díl by se tu měl objevit v průběhu tohoto týdně. Děkuju za přečtení a zatim ahoj:)

Nový komix

26. listopadu 2011 v 13:08 | Scraby

Informace o novým komixu v c.č.

Komix a komix?

25. listopadu 2011 v 19:41 | Scraby
Dneska jsem chtěla nafotit další díl Ominous birthday, ale když jsem se dostala do hlavní nabídky, zjistila jsem, že tato rodina nefunguje. Vždycky mi to napíše nějakou chybu při načítání souboru Barnacle Bay. Možná to bude tím, že to sousedství mám stažené z internetu a né koupené za ty SimPoints nebo co to je:D.Rodina mi sice zůstala, v sousedství jak je přestěhovat do domácnosti jí mám, dokonce tam mám pro jistotu i kopii :D, ale ztratily se uplně všechny kulisy. Takže celej park zmizel, zahrada, domy a co mě nejvíc štve je ten zámek. Dělat to celý znova se mi doopravdy nechce, to bych radši dělala znova celou rodinu. Takže další díl tu bude až za dýl, ale někdy to budu muset předělat, protože v tomto komixu chci pokračovat.
Ale mám i dobrou zprávu - vymyslela jsem nový komix, kde každý díl bude pokračovat tak nějak podle vás. Bude to tak, že vždy na konci dílu napíšu možnosti jak by to mohlo pokračovat, pak tam dám anketu a která možnost bude mít nejvíc hlasů, tak to bude pokračovat. Takže ten příběh bude pokračovat víceméně podle vás. I o tom, jakej to bude žánr dám hlasovat. Ale to až udělám úvodku a nějak si rozvrhnu příběhy.
Udělat to takhle mě napadlo, když sem dělala postavy, takže to není tak, že bych se koukla na nějaký blog, tam to viděla a hned si řekla, že to tak mít taky budu. Ono to tak určitě má víc blogů.
Tak se zatím mějte.

Nevím

16. listopadu 2011 v 23:42 | Scraby
Nebojte, CD už mám zpátky, jen teď nemám čas sem zase něco dávat :/ (samozřejmě nějaký download se sem dá dát vždycky, ale já bych sem radši dávala věci své tvorby)
Vlastně mám všechno rozdělaný do poloviny, ale kdy to dodělám? To nevím.
-Mám hotovou polovinu dalšího dílu Ominous birthday
-U návodu jak udělat vlastní download (make-up) jsem na 6. stránce z 8 (možná časem dodělám:D)
-Pózy mé tvorby → už vím díky návodu od Straw - za který moc děkuju :), jak pózu udělat, ale nevím jakou.
-Udělala jsem vzor do TS3 ale ve hře se mi nějak nezobrazuje, tak to ani nemůžu sem dát ke stažení.

Takhle nějak to dopadá, když si rozdělam moc věcí najednou :D Budu se to snažit všechno postupně dodělat.:)
Zatím se mějte a já sem přidám nějaký ten download :)

Simíci

12. listopadu 2011 v 12:13 | Scraby
Půjčila jsem CD simíků jedný holce, která mi je ještě nevrátila, takže se omlouvám, ale nemůžu udělat ani ten komix.. Vůbec nevim, kdy mi to vrátí....

Hra

11. listopadu 2011 v 20:11 | Scraby

Znáte tu hru?:D To už je strašně dávno, co jsem jí hrála... Dřív mě to docela i bavila :))
Tak jestli si jí chcete zahrát odkaz TADY
Musíte vždycky kliknout na simíka, který má na sobě správné oblečení do ročního období. V každým levelu se to pak zrychluje.
PS: Koukám, že Cocacola už nasadila vánoční design ;D

Video, blog

24. října 2011 v 17:24 | Scraby
Nevěděla jsem do jaké rubriky to dát, tak to dávám do aktualit, ikdyž tu žádný novinky o blogu nebudou.

Jen sem vám chtěla ukázat jedno video, které dělala kamarádka :) Její blog: http://ganjaweb.blog.cz/


A tady jen tak pro zasmátí: http://the--sims---2.blog.cz/ :D Byl to náš první blog a v tý době jsme nebyly schopný ani dát pryč tu zásuvku co je dole na zápatí a hrozně nás tam štvala :D

A tady je ještě jeden můj blog: http://thesimpsonsweb.blog.cz/ ale tam moc nechodím.


(Obrázek dělala Cannabiska)

TSR, komix

18. října 2011 v 17:16 | Scraby
Ahoj, už sem asi nebudu dávat downloady z TSR, protože vždycky jak jsem klikla pravým tlačítkem myši na ten download a ukázalo se mi tam kopírovat adresu URL, tak to tam teď vůbec nemam a nevim jak jinak to udělat... a adresu toho downloadu nevim... Když to udělam na jiným prohlížeči, zkopíruje se tam nějaká kravina :D Kdyby někdo věděl co s tim, budu ráda za každou radu :).
Jinak co se chystá na blogu -> chystám halloweenský komix, už docela dlouho, bude jednodílný, ale zatim teda nevim, co se tam přesně bude dít :D dám ho sem 31.10 :))
Tak se mějte :)
Scraby..
 
 

Reklama