Přihlaš se do soutěže VytvořTADY :)

Ominous birthday - 4.díl -> Zakázaná zahrada

7. listopadu 2011 v 7:54 | Scraby

Tak jsem dneska úspěšně zaspala. :D No co, když už mam přijet pozdě, tak aspoň pořádně.. Ještě chvíli budu doma a aspoň sem dám další díl komixu :D Naštěstí to mám do školy jen nějakejch 15 min cesty. A k tomu komixu jsem začala teda dávat i co bylo v minulém díle, ikdyž tenhle je tady celkem brzo. Udělala jsem to tak i u těch předchozích dílů:)


V minulém díle:


Když Ell odešla, rozhodla jsem se, že si půjdu někam sednout. Jenže nikde nebyla lavička, tak jsem se jen opřela o ten kopec, co tam byl. Najednou to za mnou prudce trhlo a já začala padat do nějaké díry.Vlastně jsem vůbec nepadala, jenom se mi to zdálo. Byli to otáčecí dveře a jak jsem se o ně opřela, tak se se mnou otočili do nějaké místnosti. Byla to asi zahrada, ale s hodně zvláštníma rostlinama, takové jsem ještě nikdy v životě neviděla. Také tam byl nějaký stroj a klíč. Po chvíli jsem s hrůzou objevila kostru nějakého člověka. Třeba se odsud už nedostal a mě se to stane taky. Rychle jsem šla zpět ke dveřím a zkusila je otočit. Naštěstí se otevřeli.


Ale když jsem teď věděla, že se odsud dostanu, tak si můžu něco natrhat ne? Tak jsem se vrhla na první keř, který jsem viděla. Vypadalo to jako takové světlé hrušky a jako kdyby kolem nich byla svatozář. Opravdu zajímavé, ale nebudu to radši ochutnávat. Na rostlinách už rostl plevel, asi se tu o to dlouho nikdo nestaral.


Naproti byl keř s kytkama, které vypadaly jako mračící se smajlík. Natrhala jsem si jich jen pár, aby ten komu tahle zahrada patří nic nepoznal. Opravdu by mě zajímalo, kdo je ten majitel a jestli o zahradě ví obyvatelé Sungreen.


Hned vedle byl keř s oranžovými plody, které zářily. Když jsem ho trhala, uslyšela jsem nějakou ránu. Lekla jsem se, tak jsem se schovala za ten stroj, který byl u dveří. Chvíli jsem čekala, co se bude dít, ale nakonec se nic nestalo. Chtěla jsem radši odejít, ale pak jsem se podívala na stromy přede mnou.


Promnlula jsem si pořádně oči, jestli vidím dobře. Viděla jsem totiž strom s penězi. Vím, že by se to nemělo, ale já nemohla odolat. Majiteli téhle zahrady zase určitě dorostou dalši, tak proč si pár nevzít? Pod stromama byla nějaká truhla, kterou držela ta kostra, ale radši jsem jí neotevřela. Kdo ví, co v tomhle světě dělaj mrtvý...


Když jsem si od každého natrhala něco, šla jsem se kouknout k tomu stroji. Zmáčkla jsem nějaké tlačítko a otevřeli se dveře. Na chvíli mě oslepila fialová záře. V tom jsem uslyšela další ránu. Lekla jsem se, stroj sem vypla a utíkala ke dveřím.


Zatlačila jsem na dveře a objevila se opět venku. Naštěstí tam nikdo nebyl, takže mě nikdo neviděl. Hned jsem běžela domů si to všechno srovnat hlavě.


Pak jsem se sešla s Ell a vyprávěla jí o té zahradě.
Ell: ,,Počkej, taže ona vážně existuje?''
Já: ,,Jo ty o tom něco víš?''
Ell: ,,Povídaj se tu o tom příběhy, že kdysi tady žil simík s velmi vzácnou a zvláštní schopností. Uměl se dostat do světa mrtvých. Jenže jednou své moci zneužil a to tak, že se tam dostal a z jejich zahrady si od každého druhu natrhal jeden plod a semínka pak zasadil v našem světě, ikdyž moc dobře věděl, že se to nesmí. Mrtvý se na něj naštvali a seslali na něj kletbu. Jakou už ale nevím. Vím jen, že do 5 dnů zemřel.''


Já: ,,Zajímavé a nevíš co ty plody dělaj?''
Ell: ,,To bohužel nevím.. Ukážeš mi je aspoň? Chtěla bych to vidět na vlastní oči. Ukazála jsem jí vše co jsem natrhala.
Ell: ,,Jo ještě bych tě měla upozornit, že o tomhle se nesmí nikdy dozvědět Melani. Ten simík byl totiž její manžel, takže když ta zahrada doopravdy existuje, tak ona o ní určitě ví a jsem si jistá, že by neměla radost, kdyby zjistila, že jí tam někdo vlezl. Potom Ell musela jít. Já jsem byla ještě chvíli doma.


Pořídila jsem si hodiny, proto jsem už konečně věděla, kolik je hodin. Hodiny ukazovali za 10 minut 3. Ve 3 jsem měla mít sraz s Melani na zámku, aby mi všechno vysvětlila, tak jsem tam hned běžela. Jen doufám, že o mém výletě do zahrady neví. Pořád nevím, co má přesně za schopnosti, třeba se to nějak dozví.


Melani: Ahoj, jsem ráda, že jdeš včas. Konečně ti řeknu, jak to tady chodí. Takže od 9 do 12 jsi ve škole, víš kde škola je ne?
Já: ,,Ve škole? Školní věk už mám za sebou... A nevím kde je.''
Melani: ,,Pak ti ukážu kde je. Tohle není normální škola. Proto je taky tak krátká. Tady se budou rozvíjet tvé zvláštní schopnosti.. Víš už jaké máš?''
Já: ,,Ne ještě nevím.''
Melani: ,,Nevadí, ve škole to už určitě zjistíš. Pak si musíš najít samozřejmě nějakou práci, abys měla peníze, ale v práci potřebuješ svou schopnost, tak to až jí zjistíš. No a jinak si dělej co chceš, jen se nediv, jak jsou okolní města rozdílná od toho našeho. Jo jinak slyšela jsem, že sis udělala takový výlet...

1. Ví Melani o tom, že Madison byla v zahradě?
2. Vrátí se Madison do té zahrady někdy?
3. Asi nic :D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti komix Ominous birthday?

Ano
Trochu
Moc ne
Vůbec!

Komentáře

1 Lucka-Lucy Lucka-Lucy | Web | 7. listopadu 2011 v 14:31 | Reagovat

1. Jo
2. Ne
3. Těším se na další díl tohoto bombového komiksu !

2 Massie Massie | Web | 7. listopadu 2011 v 16:02 | Reagovat

Ahoj,začalo první kolo SONOZ.

3 Roxy Roxy | Web | 7. listopadu 2011 v 19:07 | Reagovat

1.jj
2.myslím, že jo.
3.ehm...těším se na další díl.

4 !Meggie!♥ !Meggie!♥ | Web | 7. listopadu 2011 v 21:22 | Reagovat

neznám ten komix ale je strašně originální
ty fotky jsou supr, třeba ten penězostrom
to jsem ještě neviděla, uněkoho:)
fakt originální:)

5 MisulkaSims MisulkaSims | 9. listopadu 2011 v 11:33 | Reagovat

1.jj
2.asi jo
3.okay :-)

6 Ententikisims Ententikisims | Web | 9. listopadu 2011 v 15:29 | Reagovat

Jéje, já jsem taky dneska přišla pozdě!:)

1.Nevím, možná že ne
2.Asi ano
3.Též se těším na další díl

7 susenka98 susenka98 | Web | 9. listopadu 2011 v 16:03 | Reagovat

1. Ví Melani o tom, že Madison byla v zahradě? Nejspíš jo
2. Vrátí se Madison do té zahrady někdy? Řekla bych, že ne
3. Asi nic :D eh...jasně...

8 evening dresses evening dresses | E-mail | Web | 14. ledna 2013 v 10:50 | Reagovat

Hey thanks for posting this information, I am going to do something somewhat the same so this post is useful. -Billy K.
http://www.askdresses.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama