Přihlaš se do soutěže VytvořTADY :)

Ominous birthday - 3. díl -> Sungreen

5. listopadu 2011 v 18:17 | Scraby

Další díl je tady, tentokrát trochu delší.:) Začala jsem psát i názvy dílů a ještě jsem se chtěla zeptat, jestli chcete, abych sem dávala i co bylo v minulém díle (třeba 1 obrázek)?

V minulém díle:


Seběhla jsem zpátky dolů a začala mlátit a kopat do stěn. K tomu jsem volala o pomoc. Mezitím postava sešla dolů za mnou a řekla: ,,Vidím, že nemáš zrovna největší zájem jít se mnou, proto ti dám dvě možnosti... můžeš odejít, ale..'',,....Nebo víš co? Nenechám tě jen tak odejít. Víš jakou mi dalo práci tě najít?'' Řekla ta postava, která mi konečně prozradila svoje jméno. Jmenuje se Melani. Já věděla, že to asi už nemá cenu, tak jsem zase vyšla po schodech nahoru. Tím kamenem stejně neprojdu, tak radši poběžím opatrně.


Zastavila jsem se u toho kamene. Mezitím už i ona vyšla po schodech. Chvíli jsme po sobě koukaly, ale ona se po chvíli rozběhla, něco naštvaně mumlala a strčila do mě. Chtěla jsem před ní uhnout, ale byla moc rychlá. Najednou byla všude tma. Já stála na místě, ale přišlo mi, že letím. Vůbec nic jsem neviděla. Já tím kamenem vážně prošla.


Asi po 5 minutách jsem viděla záblesk světla a hned na to se objevila na nádherném místě. Jenže jsem stála v rybníce. Koukla jsem se po krajině a přišlo mi, že je to tam uplně stejný jako u nás. Jen tady je to trochu víc přírodnější. Melani tady ještě nebyla, asi taky musela projít kamenem. Určitě se objeví taky v rybníce. Zasmála jsem se a vylezla ven.


Jen co jsem vylezla, už stála přede mnou.
Melani: ,,Na poprvý se to nepovede nikomu.'' Řekla a zasmála se. Asi tím myslela místo, kam dopadne, protože ona v rybníce neskončila.
Já: ,,Aha jasně, potřebovala bych se převlíknout do něčeho suchého, ale nic tu nemám, protože ste mě nenechala dojít ani pro svoje věci...''
Melani: ,,Neboj, tady svoje věci potřebovat nebudeš. Ukážu ti, kde budeš bydlet. Jo jinak tahle vesnice se jmenuje Sungreen.'' Odpověděla a šla po schodech dolů, které vedli z toho kopce, kde jsme.


Já jsem šla hned za ní. Ty schody byly pěkně dlouhý. Když jsem se podívala dolů, viděla jsem malou vesničku. Ale ta už vypadala uplně jinak než vesnice u nás. Všechno to tam bylo takový... zelený. Ta krajina vypadala pěkně, líbilo se mi to, ale stejně jsem doufala, že se ještě někdy dostanu domů. Ráda bych viděla své přátele.


Melani: ,,Tak tady budeš bydlet.'' Oznámila mi.
Tohle jsou ty domky, které jsem viděla ze schodů. Vedle toho, který teď patří mě jich je ještě aspoň 10. Věřte, že jsem z toho neměla moc radost, ten dům je pěkně zarostlý, jako všechno kolem. Jsem zvědavá jak to bude vypadat uvnitř.


Melani mi hned otevřela dveře. Bylo to tam takové starodávné a bez elektriky, všude byly na svícení jen svíčky. A hlavně jen 1 místnost. Kde jsou vůbec záchody a sprchy? Tohle přece nemůže myslet vážně. Vypadalo to tam útulně, ale já čekala nějaký supermoderní pokoj. Ikdyž po tom co jsem viděla dům, se tohle dalo čekat. Ale já to vážně nechápu. Když tu jsou simíci se zvláštními schopnosti, proč žijí takhle?


Ale protože jsem byla ještě stále mokrá a docela mi to vadilo, tak jsem šla hned ke skříni se převléknout. Trochu jsem se obávala toho, co v tý skříni bude, když to tu vypadá takhle. Ale zase nepotřebuju vypadat nejlíp, tak jsem to dál neřešila a něco prostě vytáhla.


A výsledek? Tak špatný to zase nebylo. Jen mě překvapilo, že všechno oblečení bylo zbarvené do hněda. Ale mě to vůbec nevadilo, já mám hnědou celkem ráda.
Melani: ,,Pojď za mnou, dneska si dáš oběd se mnou.'' Řekla a vyšla z místnosti. Já jí následovala.


Šly jsme asi 10 minut po kamenné cestičce, než jsme došly k nádhernému zámku. Narozdíl od ostatních domů to byla normální nezarostlá stavba. I zahrada byla pěkná. Hned za zámkem bylo moře.


K večeři jsme měly pečenou krůtu a andělský dezert. Musim říct, že chutnal opravdu andělsky. Chvíli bylo takové nepříjemné ticho, ale pak jsem se začala o něčem bavit, protože to ticho už mi dost vadilo.
Já: ,,No ten svět jsem si teda představovala jinak. Nečekala jsem, že to tu bude tak podobný tomu mému.''
Melani: ,,Jak tvému? Tohle je teď tvůj svět. A co jsi čekala? Že tu budou modré stromy a zelené nebe?''
Já: ,,Ne to zas ne, jen jsem si to tu představovala trochu jinak..''
Melani: ,,Dobře, zítra ti řeknu, jak to tu chodí, ale teď musím jít.'' Řekla a vyprovodila mě zpátky k mému domu.


Zbytek dne jsem to tam ještě prozkoumávala, venku i v domě. Když už se setmělo, šla jsem spát. Bohužel jsem nevěděla ani kolik je.


Ráno jsem se nasnídala. Dala jsem si chleba s máslem (nic lepšího tu nebylo). Pak jsem se šla projít k vodopádu. Jmenovalo se to tam Údolí skal, ikdyž tam byl jen jeden velkej kámen. Po tam přišla nějaká holka, která mě přátelsky pozdravila.
Já: ,,Vy umíte naší řeč?'' Podivila jsem se.
Ellisabeth: ,,Jojo, dříve jsme tu měli svojí řeč, ale ta už se dávno nepoužívá. Vlastně od té doby co tu vládne Melani. Mimochodem já jsem Ellisabeth. Ty jsi Madison viď? Řekla a podala mi ruku.
Já: ,,Jo jsem.'' Odpověděla jsem. Na nic lepšího jsem se nezmohla.


Ell: ,,Co máš vlastně za schopnosti?''
Já: ,,Nemám žádné, nebo o tom nevím.''
Ell: ,,Nějaké mít musíš, když si tady. Všichni tu něco máme. Já třeba dokážu chodit po vodě.''
Já: ,,Tý jo tak to je fakt dobrý, ale já vážně nevím, co bych mohla mít.''
Ell: ,,Nevadí, zkusíme to zjistit. Podej mi ruku.'' Udělala jsem jak mi řekla.
Ell: ,,Cítíš něco? Neslyšíš moje myšlenky?''
Já: ,,Ne nic.''


Ell: ,,Třeba umíš lítat. Skoč!'' Řekla a nahnala mě na kraj útesu.
Já: ,,Ty si se zbláznila ne? Neskočím, myslím, že kdybych uměla lítat, už bych to věděla.'' Vždycky jsem byla hroznej poseroutka, ale to jste si už asi všimli.


Ell: ,,Jak chceš, tak zkusíme něco jiného.'' Řekla a sešly jsme zpátky dolů k vodopádu. Ellisabeth chvíli stála a přemýšlela.
Ell: ,,Tak když už jsme u tý vody, zkusíme jestli nemáš stejnou schopnost jako já.''
Já: ,,Ne to vím že nemám, včera jsem z toho kamene přistála do vody.''
Ell: ,,To nevadí, zkusíme to.'' Ellisabeth si nedala říct a musela to vyzkoušet za každou cenu. Strčila mě do vody a já tam opět spadla.


Ell: ,,Tak nic, teď se dotkni toho stromu.'' Přikázala mi a ukázala na velký strom vedle rybníka. Já se ho dotkla, ale nic jsem necítila, ani se nic nedělo.
Ell: ,,Aha tak nic, promiň. Hele já už budu muset jít, zkusíme to zjistit jindy jo? Tak se měj.''
Já: ,,Dobře, tak ahoj.''


Když Ell odešla, rozhodla jsem se, že si půjdu někam sednout. Jenže nikde nebyla lavička, tak jsem se jen opřela o ten kopec, co tam byl. Najednou to za mnou prudce trhlo a já začala padat do nějaké díry.

1. Co je v té díře kam padá?
2. Jaké by mohla mít Madison schopnosti?
3. Nějaké další dotazy?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti komix Ominous birthday?

Ano
Trochu
Moc ne
Vůbec!

Komentáře

1 Mrs. Mally Mrs. Mally | Web | 5. listopadu 2011 v 18:49 | Reagovat

Tak to je moc pěkný!! :-) jinak to co bylo v minulém díle sem můžeš dávat ;-) záleží na tom, za jak dlouho přidáš další díl.. když to bude třeba po týdnu, tak bych to sem dala, abychom si osvěžili paměť, ale obden nemusíš :-)

1. Asi jí tam nebude čekat nic dobrýho, ale nevim..
2. Dokáže zmizet :D
3. Kdy bude další díl ? :D

2 miss VeЯůů~ miss VeЯůů~ | Web | 5. listopadu 2011 v 18:53 | Reagovat

pěkný :)

3 Scraby Scraby | Web | 5. listopadu 2011 v 19:05 | Reagovat

Děkuji vám :)

[1]: To nevím, ale rozhodně za kratší dobu, než byl tenhle. Tak do středy nejpozdějš.:)

4 MisulkaSims MisulkaSims | 5. listopadu 2011 v 19:14 | Reagovat

1.ty jo, já fakt netuším :-)
2.nějaký fakt hustý..třeba všechno :-D
3.nn
s tim obrázkěm spíš jo, protože se to jakoby aspoň trošku připomene :-)

5 Mrs.Shenny Mrs.Shenny | E-mail | Web | 5. listopadu 2011 v 19:31 | Reagovat

Děkuji, zahřálo mě to u srdíčka =) Máš moc hezkou tvorbu foteček =)

6 Lucka-Lucy Lucka-Lucy | Web | 5. listopadu 2011 v 20:21 | Reagovat

úplně úžasnej komiks !

1.nevím
2.procházet věcmi xD
3.nn

Ted komiks je prostě bombovej !!!

7 Lucka-Lucy Lucka-Lucy | Web | 5. listopadu 2011 v 20:22 | Reagovat

spam prosím povol to

8 susenka98 susenka98 | Web | 5. listopadu 2011 v 22:56 | Reagovat

1. Co je v té díře kam padá? nevím
2. Jaké by mohla mít Madison schopnosti? nevím :)
3. Nějaké další dotazy? kdy bude další díl? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama