Přihlaš se do soutěže VytvořTADY :)

Listopad 2011

Nový komix

26. listopadu 2011 v 13:08 | Scraby |  Aktuálně

Informace o novým komixu v c.č.

Komix a komix?

25. listopadu 2011 v 19:41 | Scraby |  Aktuálně
Dneska jsem chtěla nafotit další díl Ominous birthday, ale když jsem se dostala do hlavní nabídky, zjistila jsem, že tato rodina nefunguje. Vždycky mi to napíše nějakou chybu při načítání souboru Barnacle Bay. Možná to bude tím, že to sousedství mám stažené z internetu a né koupené za ty SimPoints nebo co to je:D.Rodina mi sice zůstala, v sousedství jak je přestěhovat do domácnosti jí mám, dokonce tam mám pro jistotu i kopii :D, ale ztratily se uplně všechny kulisy. Takže celej park zmizel, zahrada, domy a co mě nejvíc štve je ten zámek. Dělat to celý znova se mi doopravdy nechce, to bych radši dělala znova celou rodinu. Takže další díl tu bude až za dýl, ale někdy to budu muset předělat, protože v tomto komixu chci pokračovat.
Ale mám i dobrou zprávu - vymyslela jsem nový komix, kde každý díl bude pokračovat tak nějak podle vás. Bude to tak, že vždy na konci dílu napíšu možnosti jak by to mohlo pokračovat, pak tam dám anketu a která možnost bude mít nejvíc hlasů, tak to bude pokračovat. Takže ten příběh bude pokračovat víceméně podle vás. I o tom, jakej to bude žánr dám hlasovat. Ale to až udělám úvodku a nějak si rozvrhnu příběhy.
Udělat to takhle mě napadlo, když sem dělala postavy, takže to není tak, že bych se koukla na nějaký blog, tam to viděla a hned si řekla, že to tak mít taky budu. Ono to tak určitě má víc blogů.
Tak se zatím mějte.

3. Layout blogu

24. listopadu 2011 v 22:45 | Scraby |  Layouty blogu

Tak nový zimní layout je tu.:D Opět modrý, ale modrá k zimě patří :) Kdyby se vám zdálo, jak je ta simka na záhlaví špatně udělaná, že do toho pozadí (tý krajiny) vůbec nezapadá, tak ona tam ani zapadat nemá, já jen chtěla, aby za sebou měla nějaký zimní pozadí. Proto jsem ho i udělala světlejší. Ono udělat zimní atmosféru v TS3 není moc jednoduchý, když ještě nevyšlo to počasí.:D
Pak jsem udělala nově menu a rozcestníky. Zatim jsou docela chabý, ale já tam ještě něco dodělám, třeba obrázky, nadpisy nebo tak. Já rozcestníky nemám ráda, ale většině to spíš vyhovuje.
Budu ráda za každý názor na něj.Rozcestník - Downloady

24. listopadu 2011 v 22:28 | Scraby


Rozcestník - Blog

24. listopadu 2011 v 22:23 | Scraby


Scraby
Skype: monika.moncicak2
Kdyby jste si mě chtěli přidat, napište, že jste někdo z blogu, jinak to nepotvdím :)


JuKy
Skype:julkajulie
Pokud si mě chcete přidat tak napište do komentářů, ať vím kdo to je. :)


Ostatní


Ominous birthday - 5.díl - V klubu

20. listopadu 2011 v 21:09 | Scraby

Tak v tomhle díle se nestane nic vážného, protože se zatim v každém díle vždycky něco stalo. Tenhle jsem udělala takový oddechový :).


Vlasy od Peggy

19. listopadu 2011 v 16:20 | Scraby |  VlasyDávám sem vlasy od Peggy ke stažení, které většinou všichni znáte, nebo už máte :D Ale nevadí, třeba se najde někdo, komu by se hodily :)
Víc v c.č.